Yükseltilmiş Döşeme YapıtalyaYAPITALYA olarak 1995 yılından bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz tüm iş ve projelerde önceliğimiz hep müşteri memnuniyeti olmuştur.

Firmamız gerek kamusal alanda taahhüt işleri gerekse özel sektörde inşaat ve taahhüt işleri yaparken, gelişen ve değişen inşaat sektöründe yapı malzemeleri yönünden de yerini alarak YAPITALYA markası ile Yükseltilmiş Zemin Döşeme Sistemlerinde uzmanlaşmıştır.

Yükseltilmiş döşeme fiyatları konusunda gerek projelerinizin detaylı çalışması gerekse en uygun fiyat analizi için bizden teklif almadan karar vermeyin.

Şuanda birçok kamu kuruluşu ve özel sektör kuruluşlarının projelerinde uzman kadromuz ile en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Sizlere de ister yurt içi tüm Türkiye geneli, isterse de yurt dışı projelerinizde yardımcı olmak, ihracat imkanları ile çözümler sunmak, en iyi fiyat garantisi ve kalite anlayışımızı göstermek dileğiyle...Fahan İnşaat olarak projelerimizde zaman zaman beraber çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

Formu doldurursanız size uygun bir pozisyon açıldığında, İnsan Kaynakları tarafından, görüşmeye davet edileceksiniz.